Partnerzy

Firmy Jutra

Google wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju oraz Operatorem Chmury Krajowej uruchomił nowy program szkoleniowo-rozwojowy Firmy Jutra.
Dla kogo jest ten program?
Program skierowany jest do każdej mikro, małej i średniej firmy w Polsce, która planuje rozwinąć lub rozpocząć sprzedaż w internecie.
W ramach programu przedsiębiorcy otrzymują bezpłatnie:
·  Indywidualną konsultację z doradcą programu
·  Dedykowany, dostępny tylko dla uczestników programu kurs wideo z zakresu marketingu internetowego
·  Dostęp do ćwiczeń utrwalających wiedzę i zaproszenie na cotygodniowe dyżury z doradcą.
·  3-miesięczny okres wsparcia w zakresie wprowadzania zmian.
Całość jest bezpłatna i bez zobowiązań – można zrezygnować w każdej chwili.

Slimstock

W ciągu ponad 25 lat istnienia, Slimstock stał się liderem w optymalizacji zapasu. Nasze rozwiązanie Slim4 zostało wdrożone u ponad 1000 klientów w 50 krajach na świecie. Obsługujemy każdą branżę i wszystkie formy działalności: produkcję, dystrybucję, handel detaliczny i e-commerce.  Oprócz oprogramowania, oferujemy również wsparcie, usługi coachingu oraz analiz.
Slim4 jest systemem do prognozowania sprzedaży każdego artykułu w każdej części sieci dystrybucji, od magazynów centralnych do sklepów, aptek, kiosków oraz innych placówek detalicznych.
Wdrożenie Slim4 zapewnia wyższe i bardziej stabilne poziomy dostępności artykułów, które są definiowane przez zarząd firmy, czego wynikiem jest wysokość zapasu bezpieczeństwa. Przez wyższą dostępność osiągane są wyższe sprzedaże, a przez właściwe kalkulacje zakupowe, w odpowiednim czasie i do odpowiedniego miejsca, drastycznie zredukowane zostają odpady, straty i przeterminowania towarów. Poprzez analizę profilu sprzedaży artykułów Slim4 nie tylko zapewnia lepszą dostępność, ale również redukuje niepotrzebne nadwyżki zapasów, co prowadzi do znaczącej redukcji zapasów.

MakesYouLocal

od ponad 10 lat pomaga sklepom internetowym rozszerzać działalność na rynki zagraniczne i z powodzeniem na nich sprzedawać. Doradzamy we wstępnych decyzjach strategicznych, w lokalizacji, a także w codziennych operacjach. Zajmujemy się obsługą klienta, tłumaczeniami, zarządzaniem sklepem oraz marketingiem, z naciskiem na wzrost i rentowność.